Materac kieszeniowy Antonio

Komfortowy MATERAC KIESZENIOWY ANTONIO posiada 80 centymetrów szerokości oraz 200 centymetrów głębokości. Wspomnieć również trzeba o tym, że posiada on, aż 20 centymetrów wysokości. Materac kieszeniowy to przede wszystkim gwarancja niesamowitego komfortu. Z całą pewnością leżakowanie na takim materacu sprawi, że porządnie odpoczniesz po całym dniu pracy. Dzięki niezależnej pracy sprężyn, materace kieszeniowe są w stanie zapewnić komfortowy i przyjemny sen, a także gwarantują długi okres użytkowania. Ponadto nie przenoszą drgań, dlatego też dedykowane są parom.

Materace wysokiej jakości – jakim jest właśnie materac kieszeniowy Antonio zbudowany jest ze sprężyn kieszeniowych 7 strefowych. To właśnie one odgrywają ważną rolę podczas stosowania takiego materaca. Konfiguracja materaca wpływa pozytywnie na ludzkie ciało. To właśnie materac utrzymuje naturalną linię kręgosłupa. Jeżeli posiadasz problemy z tą częścią ciała – koniecznie zainwestuj w ten materac. Z jednej strony materaca zastosowano piankę wysoko elastyczną, a po drugiej stronie piankę termo-elastyczną. Pianka wysoko elastyczna charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkową sprężystością, elastycznością i odbojnością oraz przewiewnością. Trzeba przyznać, że pozytywnie wpływa to na komfort użytkowania.

„Polskie Materace” to firma, która zajęła się właśnie produkcją tego materaca. Szczególnie polecany jest on dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardym produkcie. Dzięki temu materacowi Twój kręgosłup będzie miał zapewniony odpowiednie podłoże, a Twoje mięśnie będą mogły odpocząć. Oprócz tego wspomnieć trzeba, że materac jest przeznaczony dla alergików – hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Dodatkowo likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych – co z pewnością jest ogromną zaletą.

Trzeba wspomnieć również, że materac charakteryzuje się bardzo atrakcyjną i niską cenę. Każdy z całą pewnością będzie mógł sobie na niego pozwolić. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez długi okres. Produkt ten może posłużyć nam na kilkadziesiąt lat, bez konieczności wymiany. Aczkolwiek jeżeli wydarzy się jakaś nieprzyjemna sytuacja, trzeba mieć na uwadze, że materac posiada, aż pięć lat gwarancji. Pokrowiec również można wyprać, dzięki czemu produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Materac ten jest twardy, co pozytywnie wpływa na kręgosłup użytkownika.